Clubkampioenschap 30/10/2016

 

Om 13u30 stond onze teller op 14 dames en 22 heren die paraat stonden om te strijden voor de titel “clubkampioen 2016”, 2 laatkomers zorgden ervoor dat er in de 2de en 3de reeks toch met een Bye gespeeld moest worden ! Iedereen moest zich proberen plaatsen via 3 speelrondes van 11 punten. 

Rond 17u30 was beslist wie de petanqueballen mocht opbergen en wie niet.

De 8 besten gingen door.

Bij de dames werden dit: Nicole Roels (3+19), Diane Steeman (3+17), Katty Campbell (2+12), Katrien de Schepper en Cathérine de Block (2+9), Anny Thys (2+4), Agnes Engelaar (2+2) en Nancy Vandenbroeke (2-4). 

Bij de heren: François Sablon (3+21), Rudie de Clercq (3+18), Etienne de Loose (3+16). De volgende 5 beste waren: Gino de Bock en Rudy Braem (2+8), Albert Busschots (2+5), Andy Busschots (2+4). Daar Patrick Dierickx (2+9) vroeger weg moest om te gaan werken werd Rodney de Vylder (2+2) de 8ste persoon die door mocht gaan. 

Zeer geconcentreerd werd de kwartfinale ingezet (= winnaars in rood)

Diane <-> Katty            Nicole <-> Cathérine           Anny <-> Nancy         Agnes <-> Katrien   

Rudy B <-> Rudie Dc     Albert <-> Rodney             Etienne <-> Andy       François <-> Gino    

 

Gevolgd door de halve finale (= winnaars)

Agnes <-> Anny           Diane <-> Nicole            Rudy <-> Etienne         Albert <-> François    

 

Strijd om 3de en 4 de plaats

Nicole <-> Anny                         Etienne <-> François

                                FINALE

Diane  <-> Agnes                    Albert  <-> Rudy

De prijsuitreiking bij de mannen gebeurde door ons ‘best sponserende’ lid Denise D.

Eindklassement

1ste plaats                Diane Steeman                        Albert Busschots

2de plaats                Agnes Engelaar                        Rudy Braem

3de plaats                Nicole Roels                              Etienne de Loose

4de plaats                 Anny Thys                                  François Sablon

 

De 21 die voortijdig afviel waren (in volgorde van hun klassement): 

Roger De Leeuw (2+0), Jan Blockx (2-1), Nancy Van de Veire en Lothar Van Hulle (1-0), Guido Van Overloop (1-3), Paul Onderbeke en Marcel Crop (1-4), Karine Weyers en Jacky de Vos (1-5), Duncan Bleus (1-6), Ludwina Demeyer en Rudi Rollier (1-8), Beni Van Bauwel (1-10), Yana Busschots en Greetje Van Moer (1-11), Jan Van Stapele (1-13), Jan de Bock (0-4), Joke Schaafstra, Jeanine Piette en Patrick Adriaenssens (0-12) en Paul Leenaerts (0-15) 

 

Proficiat aan alle 38 deelnemers 

Rond 20u kon de laatste het licht in de petanquehal doven !

Met dank aan Sonia Callebaut voor het verslag.